ART / Lithographs / Litograph in colors 8269454
nr 826 9454
LITOGRAPH IN COLORS
Signerads, 240/275, subject size: 59x55,
Signerads, 240/275, motivets mått: 59x55
SEK 100
Monday May 13 2013
at 19:55:04
13/5 19:16:33